Moda Durağı

Hakkımızda


RT ROTA AYAKABI TEKSTİL İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

24 yılı bulan Sektörel deneyimin sonucunda, üretimi Firmamıza ait olan 14 yıl önce PABLO klasik erkek ayakkabı, 8 yıl önce ROTAX Spor ayakkabı ve 6 yıl önce de COMMODORE SAİLOR casual ayakkabı, PİNKCLOVER bayan ayakkabı ve STYLE OF STEP (S.O.S) ve son olarak ta 10 numara ( 10N ) ve ESPADRİLLE markalarını bünyesine katarak TÜRKİYE pazarındaki serüvenine başlamış ve devam etmektedir, Firmamız Bunun yanında uluslar arası ve ulusal markalara da   üretim yapmaktadır

Firmamıza ait  markaları bünyesinde bulundurmasına rağmen, bir çok ulusal ve uluslar arası markanın da bayiliklerini alarak tüketicilerle buluşturmaktadır. İnternet çağının avantajını hızlı ve verimli bir şekilde kullanarak memnuniyet derecesi yüksek, sadık bir müşteri kitlesine sahip olmayı hedeflemektedir. Ürünlerimizde ayak sağlığı ön planda tutularak %100 deri malzemeler kullanmaktadır, Deri olmayan ürünlerde ise kanserojen  tesleri yapılmadan üretime geçilmemektedir. Fiyat-kalite performansı uyumunu en üst düzeyde gerçekleştirmeyi amaç edinen firmamız modaya uygun ve güncel çizgilerle ürünler tasarlayıp tasarlatıp sağlamlık ve konforu da beraberinde müşterilerine ulaştırmayı ve müşterilerimizin hedeflerine doğru ve emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

RT ROTA AYAKABI TEKSTİL İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. özellikle klasik, günlük ve casual kategorilerinde Erkek, Bayan ve Çocuklar için geniş bir ürün yelpazesi ile en fazla ürün çeşitliğini zengin markaları ile sunabilen az sayıdaki firmalardan biridir. ROTASINI Müşterilerinden aldığı ilhamla belirleyen ve markaları ile dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgi birikimini modadaki gelişmelerin dışında kalmadan titiz bir ustalıkla birleştiren firmamız satış ve satış sonrası hizmet kalitesinde maksimum müşteri mutluluğunu hedeflemekte olup ve her zaman sadık bir müşteri kitlesine sahip olmayı amaç edinmiştir.

İlkelerimiz
1.Müşteri Odaklı Hizmet : Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
2.Daima En İyi Olmak : Kalitede, hizmette, verimli çalışmada ve bayilik ilişkilerimizde, müşterilerimize sunulan ürün seçeneklerinde en iyi olmak , sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ve yükseltmek ana hedefimizdir.
3.En önemli sermayemiz, İnsan : Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın sürekli var olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.
4.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmak ve kalitede sürekliliği sağlamak üzere, gerekli yatırımları sürekli gerçekleştirebilecek yapıların oluşturulmasını sağlamak, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak amacıyla gerçekleştirilen faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığın önüne geçmek, ana ilkelerimizdendir.
5.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkeleri : Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.
6.Türk Ekonomisinde var olmak ve istihdam yaratmak : Devletimiz ve ülkemize demokrasi ışıgında ekonomik katkı sağlamak ve ekonomimiz içince güçlü bir şekilde yerimiz alarak iş ve istihdam yaratmak, ülkemizin refahı ve çocuklarımızın aydınlık geleceği için elimizden gelen katkıyı maksimum seviyede sağlamak.

 

RT ROTA AYAKKABI TEKSTİL LTD ŞTİ

Başa Dön

Moda Durağı © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

tüm ürünlerde  sepette %10 indirim