Moda Durağı

Kuum

Bayan Littlejohns, İngiltere’nin başkenti Londra şehrine yakın bir kasabada, evinin bahçesindeki  küçük bir kulübede ayakkabı dikmeye başlar. Enerjisini ve ilhamını yeşil bahçesinden ve içinde bulunduğu ormandan alan Bayan Littlejohns, sıra tasarımlarına bir isim vermeye gelince en gözde çiçeği olan Queen’in adından yola çıkarak ‘KUUM’ markasını yarattı. Kişiye özel üretim yaparak adını duyuran ‘Kuum Shoes’ artan siparişler nedeniyle ekibini genişletti ve bir atölyeye taşındı.
 
Kuum® bugün özgün tasarımlarıyla, İngiltere sınırları içinde hatırı sayılır markalar arasında yer almaktadır. Ürünlerini yalnızca butiklerde ve ‘El yapımı Eşya Dükkanları’nda’ (Artefacts Shops) satışa sunmaktadır. Markanın adı ülke sınırlarını aşmaya başladığında Littlejohns ailesi ile temasa geçen Siltab Grup, markanın tüm Avrupa ve Orta Doğu haklarını 10 yıl süre ile satın aldı.
 
İlk ayakkabı ve çanta kreasyonunu 2018 yaz sezonu için Londra’da hazırlayan Siltab, model tasarımlarını Kuum özel ekibiyle İngiltere’de, üretimlerini Türkiye’de yaptırmaktadır.
17 sonuçtan 1 ile 17 arası görüntüleniyor.
Başa Dön

Moda Durağı © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

tüm ürünlerde  sepette %10 indirim