Moda Durağı

Teslimat ve İade


                                           Ø  TESLİMAT
 
Ø  Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.
 
Ø  Modaduragi.com tek seferde birden fazla ürün satın alırsanız siparişiniz tek pakette size ulaşır ve tek bir kargo ücreti ödersiniz. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de her sipariş için ayrı ayrı talep edilir.
 
Ø  Modaduragi.com'da her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.
 
Ø  Siparişleriniz aynı gün içerisinde saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde aynı gün kargolanır. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır.
 
Ø  Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Siparişiniz gönderim yapılan kargo  ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir
 
Ø  Kapıda ödemeli olarak almış oldugunuz sıparişiniz kargo şirketi tarafından size ulaştığında almış oldugunuz ürünün ürün bedeli ve kargo ücretininin ödemesini yapmanız gerekmektedir. Ödemesini yaptığınız paketinizi acabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü geri gönderiniz.
 
Ø  İade edilemeyen, değişim yapılamayan ürünler nelerdir?
 
Ø  Hijyenik nedenlerden dolayı küpe, iç çamaşırı, çorap, mayo gibi ürünlerin iadeleri/değişimleri yapılmamaktadır.
Ø  Giyim ürünlerinin, kullanılmış ve tadilat yapılmış olmaları halinde iadeleri kabul edilmemektedir.
Ø  Dış ortamda giyilmiş, üst yüzeyi kullanımdan dolayı kırışmış, tadilat görmüş ve kutusuz ayakkabıların iade işlemi yapılmamaktadır.
 
Ø  Üründe ve ürün ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 
Ø  İade işlemini nasıl yapabilirim?
 
Ø  Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca iade talebinde bulunabilirsiniz.
 
Ø  İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
 
Ø  Faturanın arkasındaki formu eksiksiz şekilde doldurarak ve İade Talebi olduğunu form üzerinde belirterek, ürünü iade poşetine koyup ardından iade adresine ürünü teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz (modadurağı ödemeli) geri göndermelisiniz.
 
Ø  modadurağı'da sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır.
 
Ø  Formun üzerinde iade sebebini belirtmediğiniz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir.
 
Ø  İade edilen ürün, yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası ve sms gönderilir.
 
Ø  Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
 
Ø  Teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz olarak modadurağı’na gönderebilirsiniz.
 
Ø  Değişim işlemini nasıl yapabilirim?
 
Ø  Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün boyunca değişim talebinde bulabilirsiniz.
 
Ø  Değiştirmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalı.
 
Ø  Faturanın arkasındaki formu eksiksiz şekilde doldurarak ve Değişim Talebi olduğunu form üzerinde belirterek, ürünü
iade poşetine koyup ardından iade adresine, ürünü teslim aldığınız kargo firması ile ücretsiz gönderebilirsiniz
 
Ø  Aynı model ayakkabı için 2 kereden fazla değişim yapılamamaktadır.
 
Ø  Değişim aynı model ayakkabı için sadece renk ve beden değişikliği şeklinde uygulanır.
 
Ø  modaurağın’da sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin değişimi yapılır.
 
Ø  Ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir. Değişiminiz ürün stoklarda mevcut ise size kargolanır. Ürünün stoklarda olmaması halinde ve başka bir ürün talp etmemeniz halinde ücret iadeniz gerçekleşir.
 
Ø  Satın aldığım ürünü farklı bir ürün ile değiştirebilir miyim?
 
Ø  Değişim sadece aynı ürünün renk ve beden seçenekleri üzerinden yapılabilir. Farklı bir ürün ile     değişim oluşacak farkın ödenmesi halinde yapılabilir.
 
Ø  İade edeceğim veya değiştireceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?
 
Ø  Anlaşmalı kargo firması ile gönderdiğiniz hiç bir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz.
 
Ø  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?
 
Ø  İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır. İade işleminiz yapıldığında e-mail ve SMS ile bilgilendirilirsiniz.
 
Başa Dön

Moda Durağı © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

tüm ürünlerde  sepette %10 indirim